Beagle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beagle

stránka pre milovníkov psov hlavne plemena beagle
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Cestou domov

Goto down 
AutorSpráva
iwa
Nováčik
Nováčik
iwa


Počet príspevkov : 8
Registration date : 15.02.2007

Cestou domov Empty
OdoslaťPredmet: Cestou domov   Cestou domov Icon_minitimeUt február 20, 2007 5:09 am

Minule keď sme šli z cvičáku,tak ku nám pribehli dvaja veľký vlčiaici a ešte tam boli samy.Naša Tarka sa boji vlciakov taze zacala na nich stekat a ja som zacala na nich kricat aby sli prec.Strasne som sa bala.Zrazu prisli ku Tarke a isli ju ukusnut ale taraka zacala sa ryxlo vykrucat taze ju neukusili.Nevedela som co mam robit strasne som sa bala ze spravia nieco Tarke a to by som neprezila.Tak som zacala behat rychlo naspet na cvicak ze tam mi neako pomozu.Vlciaci sli stale za namy.Konecne sme pribehli na cvicak a tam mi dal ujo zavolat ocovi aby prisiel po mna a Tarku.Cvicitelia zatial vyhnali neka tych psov.Tak prisiel oco.Bola som velmi rada ze Tarke sa nic nestalo pretoze to by som naozaj neprezila Crying or Very sad Smile
Návrat hore Goto down
http://www.beagl-tara.estranky.cz
 
Cestou domov
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Beagle :: Užívatelia :: Vaše príbehy-
Prejdi na: