Beagle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beagle

stránka pre milovníkov psov hlavne plemena beagle
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Maxík a moji páníčci

Goto down 
AutorSpráva
Maxík
Nováčik
Nováčik



Počet príspevkov : 3
Registration date : 12.02.2007

Maxík a moji páníčci Empty
OdoslaťPredmet: Maxík a moji páníčci   Maxík a moji páníčci Icon_minitimeUt február 13, 2007 2:16 am

Ahojte kamarádi. Já jsem Maxík a za pár dní mi bude pět měsíců. Narodil jsem se kousek od Opavy a když jsem si tak hrál se svýma čtyřma sestřičkama, které zbyly, protože nás bylo celkem 13, objevili se nějací neznámí lidé a šli k nám. Já jsem se hned zakoukal do té paní a už jsem se k ní škrabal nahoru z ohrádky a když si mně nebrala, zůstal jsem pořád u ní, lízal jsem jí tlapky a snažil jsem se jí naznačit , že bych s nimi rád šel. A jak se říká, že pejsek si vybere páníčky sám, tak je to pravda, protože dali na ty moje psí oči a na to jak jsem se k nim hned měl a už si mně vezli dalekou cestu až do Kopřivnice. A tak od 5 listopadu bydlím tady, mám pelíšek, spoustu hraček, dobré jídlo, kostičky, pěkné vycházky a spoustu zábavy a her a panička a paničku. A taky spoustu kamarádu, člověčích, psích a taky internetových. Ahojte dance
Návrat hore Goto down
 
Maxík a moji páníčci
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Beagle :: Užívatelia :: Niečo o vás a vašich psoch-
Prejdi na: