Beagle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beagle

stránka pre milovníkov psov hlavne plemena beagle
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Poslušnost

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Sherry,Žanetka a Mikey
Nováčik
Nováčik
Sherry,Žanetka a Mikey


Počet príspevkov : 4
Age : 41
Registration date : 10.02.2007

Poslušnost Empty
OdoslaťPredmet: Poslušnost   Poslušnost Icon_minitimeSo február 10, 2007 2:27 pm

Ahojky všem Smile já teda musim říct, že se svojí smečkou nemám problém :-) Teda dřív byl, než sem přišla na to, že existuje stopovací vodítko. Nejstarší Sherrynka je puclík od mala, má to po tatkovi, pokud nemá zájem si zrovna hrát, nesejde z cesty, jen když se chce vyčůrat, prostřední Žanetku jsem poslušnosti učila právě na stopovacím vodítku a je perfektní a Mikey chodí s holkama na volno od 6 týdne, co s náma žije, takže dost často poslouchá líp než holky dohromady :-)) Samozřejmě, že přivolání ke mě občas trvá, bígl je prostě tvrdohlavej, ale to jak někdo tvrdí že je neposlušnej není absolutně pravda, záleží hlavně na lidech, jestli maj trpělivost toho bíglíka cvičit, není to vlčák a nejlepší je taková škola hrou, kdy to baví nejen pejska ale i vás :-)) Kromě miminka Mikeyho holky zvládaj snad všechno, od sedni po kutálení se po zemi :-)) Nemám teda tu odvahu pustit je na ulici, to v žádnym případě ale poslušný jsou víc než dost Wink [b]
Návrat hore Goto down
http://www.ourbeagles.estranky.cz/
Perňa
Nováčik
Nováčik
Perňa


Počet príspevkov : 5
Registration date : 09.02.2007

Poslušnost Empty
OdoslaťPredmet: Re: Poslušnost   Poslušnost Icon_minitimeNe február 11, 2007 8:51 am

Ahojky!!
Jak to prosím tě funguje s tím stopovacím vodítkem??Díky moc
Mám sedmi měsíčního raracha a poslouchal dobře a teď se začíná nějak kazit potvůrka scratch
Návrat hore Goto down
Sherry,Žanetka a Mikey
Nováčik
Nováčik
Sherry,Žanetka a Mikey


Počet príspevkov : 4
Age : 41
Registration date : 10.02.2007

Poslušnost Empty
OdoslaťPredmet: Re: Poslušnost   Poslušnost Icon_minitimeNe február 11, 2007 8:58 am

Ahojky, no v tomhle věku to je hodně normální :-))) Já to učila tak, že jsem jí nechala běhat a konec vodítka sem držela v ruce, nechala sem si jí hrát a zkoušela jsem jí od tý hry odvolat, zavolala sem ke mě a když nic, tak trhnout vodítkem a zopakovat příkaz. Teda dobrý je to zkoušet né od hry ale když ste spolu sami, nechat ho poodběhnout a ke mě, když nepřiběhne, tak škubnout, za chvíli začne na povel reagovat a pak už to nebude potřebovat Smile) Nic drastickýho Smile
Návrat hore Goto down
http://www.ourbeagles.estranky.cz/
Perňa
Nováčik
Nováčik
Perňa


Počet príspevkov : 5
Registration date : 09.02.2007

Poslušnost Empty
OdoslaťPredmet: Re: Poslušnost   Poslušnost Icon_minitimePo február 12, 2007 2:18 am

Jo jo tak podobně to děláme my!!Má desetimetrový vodítko, který někdy držím někdy ho nechám ať ho za sebou tahá a když neposlechne tak s ním škubnu!!!Normálně bych ho nechytla, ale takhle mám docela dobrou výhodu!!! Very Happy
Návrat hore Goto down
Sherry,Žanetka a Mikey
Nováčik
Nováčik
Sherry,Žanetka a Mikey


Počet príspevkov : 4
Age : 41
Registration date : 10.02.2007

Poslušnost Empty
OdoslaťPredmet: Re: Poslušnost   Poslušnost Icon_minitimePo február 12, 2007 4:28 am

Tak to jste na dobrý cestě, za chvíli začne přibíhat i bez škubnutí Smile
Návrat hore Goto down
http://www.ourbeagles.estranky.cz/
iwa
Nováčik
Nováčik
iwa


Počet príspevkov : 8
Registration date : 15.02.2007

Poslušnost Empty
OdoslaťPredmet: Re: Poslušnost   Poslušnost Icon_minitimeŠt február 15, 2007 8:23 am

ahoj........ja som len xcela ze ja mam tez bigla fenu vola sa atra no ona ako ked ju mma pustenu tak neako nepocuva na voditku aj jj ale ked je pustena tak nie.Teraz s nou xodim na cvicak aby sa zlepsila dufam ze to pomoze Smile
Návrat hore Goto down
http://www.beagl-tara.estranky.cz
beagle Lucky
Nováčik
Nováčik



Počet príspevkov : 1
Registration date : 16.02.2007

Poslušnost Empty
OdoslaťPredmet: Re: Poslušnost   Poslušnost Icon_minitimePi február 16, 2007 12:36 pm

no Laky praveze poslucha viac ked je pusteny (ale nesmie vidiet nijakeho psa Very Happy ) vtedy pocuva na slovo aj "Ku mne !"...nevim cim to bude scratch lol! confused
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Poslušnost Empty
OdoslaťPredmet: Re: Poslušnost   Poslušnost Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Poslušnost
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Beagle :: Beagle - bígl :: Výchova a výcvik-
Prejdi na: