Beagle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beagle

stránka pre milovníkov psov hlavne plemena beagle
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Naše Emma aneb kdo jsem .....

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Emma
Nováčik
Nováčik
Emma


Počet príspevkov : 12
Registration date : 07.02.2007

Naše Emma aneb kdo jsem ..... Empty
OdoslaťPredmet: Naše Emma aneb kdo jsem .....   Naše Emma aneb kdo jsem ..... Icon_minitimeSo február 10, 2007 8:51 am

Jmenuji se Emma Green Canis a jsem z chovatelské stanice Green Canis. Moje maminka se jmenuje Agina z Horní Líšnice a tatínek Eso Černý Lovec.Mám sedm sourozenců, dva bicolor a pět tricolor. Bydlím ve Dvoře králové nad Labem s paničkou Atinou.Mám ale jeden zlozvyk a to je kousání! Koušu do všeho, co máme doma ......i do toho, co je venku! Mám alergii na pamlsky, které může každý pes a které všem pejskům chutnají! Pan doktor mi je zakázal!!!
Návrat hore Goto down
http://www.emajda.estranky.cz
Perňa
Nováčik
Nováčik
Perňa


Počet príspevkov : 5
Registration date : 09.02.2007

Naše Emma aneb kdo jsem ..... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše Emma aneb kdo jsem .....   Naše Emma aneb kdo jsem ..... Icon_minitimeNe február 11, 2007 9:49 am

Ahoj Emo!!!
To je teda blbý, že máš takovou alergii!Jak ti na to přišli??
Jinak já jsem Árny z jihu Čech. Maminka se jmenuje Baira Luky Aroma neboli Barča a bydlí v Českých Budějovicích. Tatínek je Nutcracker Interpet SC - Rexík. Já teď bydlím s páníčkama kousek od Brna. Mám 5 bratříčků a dvě sestřičky. Já přišel na svět až 8 - poslední!!!
No jsem hroznej neposeda a taky moc rád koušku a kradu ponožky a pantofle a schovávám si je, ale páníčci proto nemají pochopení!! scratch
Návrat hore Goto down
Emma
Nováčik
Nováčik
Emma


Počet príspevkov : 12
Registration date : 07.02.2007

Naše Emma aneb kdo jsem ..... Empty
OdoslaťPredmet: Emma   Naše Emma aneb kdo jsem ..... Icon_minitimeNe február 11, 2007 12:55 pm

Perňa napísal:
Ahoj Emo!!!
To je teda blbý, že máš takovou alergii!Jak ti na to přišli??
Jinak já jsem Árny z jihu Čech. Maminka se jmenuje Baira Luky Aroma neboli Barča a bydlí v Českých Budějovicích. Tatínek je Nutcracker Interpet SC - Rexík. Já teď bydlím s páníčkama kousek od Brna. Mám 5 bratříčků a dvě sestřičky. Já přišel na svět až 8 - poslední!!!
No jsem hroznej neposeda a taky moc rád koušku a kradu ponožky a pantofle a schovávám si je, ale páníčci proto nemají pochopení!! scratch

Víš jak mi nato přišli odebrali mi krev a poslali to na rozbor. sleepdog
Návrat hore Goto down
http://www.emajda.estranky.cz
Sponsored content





Naše Emma aneb kdo jsem ..... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naše Emma aneb kdo jsem .....   Naše Emma aneb kdo jsem ..... Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Naše Emma aneb kdo jsem .....
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Agility

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Beagle :: Užívatelia :: Vaše príbehy-
Prejdi na: